Dekarbonizace motoru vodíkem v Olomouci

Podívejte se na recenze našich zákazníků z dekarbonizace motoru vodíkem na naší pobočce v Olomouci.

Na dekarbonizaci, jsem jel čistě z preventivních důvodů a taky jsem byl zvědavý, jelikož se mi to dost líbilo. S panem Bittnerem, jsme se domlouvali opravdu dlouho, ale to hlavně díky tomu, že mi do toho pokaždé něco vlezlo. Domluva je s ním perfektní, vše mi vysvětlil a vyšel mi vstříc s termínem. Po dekarbonizaci, mě čekala 2h jízda zpět, pozoroval jsem lepší odezvu na přidání plynu, tišší a kultivovanější chod motoru. Asi po 400 ujetých km, jsem si všiml, že spotřeba klesla o 0,5l/100km, ale je pravda, že u mě je to hodně individuální, protože mám těžkou nohu a nad spotřebou si moc hlavu nelámu. Určitě služeb pana Bittnera ještě využiji a velice mu děkuji, za perfektní služby a že jsme se konečně mohli poznat osobně! Takhle by to mělo vypadat všude. ?

- Filip D., Audi A6 3.0 TDI 2007

Na dekarbonizaci jsem šel jen z preventivních důvodů, nic extra jsem od toho neočekával. Chtěl jsem jen trošku přilepšit motoru. S výsledky jsem ale naprosto spokojen. Motor po dekarbonizaci vůbec neslyším. Jde slyšet pouze vzduch proudící kolem auta. Reakce na plyn je také tak o polovinu rychlejší. Spotřeba zůstala stejná, ale tak tam jsem se zlepšením ani nepočítal. To už bych jezdil úplně zadarmo. ? Určitě všem doporučuji. Za tu cenu opravdu hodně muziky. ?

- Matouš M., Audi A4 2.0 TDI 2007

Naprosto perfektní přístup, pána jsem otravoval v neděli a nebyl problém se domluvit, potřeboval jsem nutně vyčistit DPF a jeho metodou hodina práce. Mohu jenom doporučit. Skvělá cena skvělý přístup.

- Martin A.

Dekarbonizace mi pomohla s emisemi na dieselovém Focusu 1.6 TDCi, který se zanesl karbonem kvůli častějším pojezdům ve městě. Emise se snížily o 68 %. Limit 2.5, původně průměr 3.17, po dekarbonizaci 1.03. Dekarbonizace mi tedy pomohla získat zpět způsobilost vozidla k provozu na pozemních komunikacích, které bylo jinak zcela v pořádku a nyní jezdí vesele dál. ? Děkuji panu Bittnerovi za provedení práce a za vstřícnost vzhledem k netradičnímu termínu na státní svátek.

- Richard K., Ford Focus 1.6 TDCi

Doporučuji velice, šel jsem spíše preventivně, jediné co mě zlobilo byla vyšší spotřeba. Překvapilo mě, že se po dekarbonizaci méně kouřilo z výfuku a i ve výkonu je znatelné zlepšení. Co se týče spotřeby, tak také klesla, až o 0.5 l.

- Jiří K., Škoda Yeti 1.2 TSI

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme