Blog - dekarbonizace vodíkem

Dekarbonizace naftového motoru

Vznětové agregáty mají navrch obvykle ve spotřebě, nicméně spolehlivostí a jednoduchostí údržby se jen málokdy mohou těm zážehovým rovnat. Bohužel, i „nafťáky“ trápí karbonové usazeniny.

Dekarbonizace benzinového motoru

Dnešní benzinové motory jsou obzvláště náchylné ke karbonování. Je to dáno řadou konstrukčních řešení, která mají pozitivní vliv na emise, nicméně životnosti agregátu zrovna nepřidají.

Jak funguje dekarbonizace vodíkem

Ohledně dekarbonizace vodíkem panuje mnoho nejasností. Abychom do toho vnesli trochu světla, obrátili jsme se přímo na výrobce dekarbonizačního přístroje, který používáme.

Jak funguje přístroj na dekarbonizaci vodíkem?

Při dekarbonizaci vodíkem se do motoru vpouští společně se vzduchem i vodík. Jenže kde vodík vezmeme?

Emise: Škoda Fabia

Recenze zákazníka s vozidlem Škoda Fabia, které mělo najeto 252 tis. kilometrů, včetně doložení protokolu před a po dekarbonizaci.

Emise: Jeep Grand Cherokee

Recenze zákazníka s vozidlem Jeep Grand Cherokee, které mělo najeto 206 tis. kilometrů, včetně doložení protokolu před a po dekarbonizaci.

Emise: Ford Mondeo

Recenze zákazníka s vozidlem Ford Mondeo, které mělo najeto 264 tis. kilometrů, včetně doložení protokolu před a po dekarbonizaci.

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF SOLUTIONS, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost.